Pas akuzave për ngacmim, Chrissy Teigen distancohet nga rrjetet sociale: Dua të jetoj jetën time

  • E.K /
  • 21 korrik 2021 - 15:46
Pas akuzave për ngacmim, Chrissy Teigen distancohet nga rrjetet sociale: Dua të jetoj jetën time

Chrissy Teigen ka vendosur të qëndrojë larg jetës së të gjithëve dhe të fokusohet në jetën e saj.

TMZ tregoi se ajo po merret me librin e gatimit "Cravings", i cili u tha atyre se po shmang telashet duke menduar për biznesin e saj.

"Unë kam vendosur që nuk do të përfshihem kurrë në askënd," u tha ajo operatorëve të kamerës.

Kur u pyet se sa kohë mund të ishte anëtare e "klubit të anulimit", Teigen qeshi dhe tha: "Nuk e di se mund të jetë përgjithmonë. Nuk kam ide. Une nuk e di."

Duke u munduar të tërhiqet dhe të distancohet nga skandali, i cili filloi për herë të parë kur Courtney Stodden e akuzoi atë për ngacmim në internet , Teigen shpjegoi se ajo është duke u përqëndruar në jetën e saj në shtëpi.

"E tëra çfarë mund të bëj është të jetoj jetën time dhe të kujdesem për fëmijët dhe familjen time," tha ajo. "Të gjithë të tjerët mund të bëjnë zgjedhjen e tyre."

(Kosova Sot Online)