Bella Hadid di si të jetë rrëzëllitëse në çdo kohë

  • A.P /
  • 23 korrik 2021 - 22:05
Bella Hadid di si të jetë rrëzëllitëse në çdo kohë

Muajin e kaluar, Bella Hadid mori pjesë në ‘Festivalin e Filmit’ në Kanë duke e kaluar kështu të gjithë muajin në Francë.

Ditën e djeshme, ajo ka shfrytëzuar pak kohë pushimi dhe ka pozuar në ballkonin e banesës ku po qëndron disa foto ku dukej mahnitëse.

Modelja kishte veshur një bluzë “Miss Dior” në ngjyrë rozë si dhe një palë pantallona “Pucci” të stampuara.

Bella shfaqet e mbështetur në murë, me flokët të kapura tupuz si dhe disa vëthë të shndrritshëm si aksesorë dhe ishte kaq e bukur.

(Kosova Sot Online)