Rina Balaj provokon rënd nga shtrati me gjoksin dhe të pasmet

  • 24 korrik 2021 - 15:08
Rina Balaj provokon rënd nga shtrati me gjoksin dhe të pasmet

Këngëtarja Rina Balaj ka “dridhur” sot instagramin.

Ajo ka publikuar fotografi mjaftë të zjarrta.

Rina edhe këtë herë provokoj rënd me gjoksin dhe të pasmet nga divani.

Kënga e fundit e publikuar nga këngëtarja është “Cali”, ku u prit mjaftë mirë nga fansat e saj.

(Kosova Sot Online)