Jennifer Lopez publikon foto duke u puthur me Ben Affleck

  • A.P /
  • 25 korrik 2021 - 10:26
Jennifer Lopez publikon foto duke u puthur me Ben Affleck

Thuajse nuk janë ndarë kurrë.

Viti 2021 ishte vit i rikthimit për këngëtaren dhe aktoren e famshme Jeniffer Lopez e cila përfundoi në krahët e ish të dashurit pas ndarjes ng ai fejuari Alex Rodriguez.

JLo dhe Ben Affleck siç shihet gjatë pauzës që kishin e kanë kuptuar më shumë vlerën e njëri-tjetrit, ndaj tani lidhja e tyre është fuqizuar më shumë.

Derisa sot Lopez feston ditëlindjen e 52-të nuk munguan disa imazhe atraktive në bikini duke marrë mjaft vëmendje.

Ndërkohë që nuk mungoi as i dashuri i saj me të cilin shkëmbyen puthje pasionante në jaht.

Image


(Kosova Sot Online)