Jennifer Lopez e 'shpall' dashurinë e saj për Ben Affleck

  • A.P /
  • 27 korrik 2021 - 23:59
Jennifer Lopez  e 'shpall' dashurinë e saj për Ben Affleck

Jennifer Lopez po shpall dashurinë e saj për Ben Affleck në mënyra të reja.

Ylli u vërejt duke mbajtur në qafë një gjerdan duke lexuar “BEN” ndërsa dilte të hënën në Monako, shkruan ET.

Aksesori i ri i personalizuar i Lopez bëri debutimin e saj pas fundjavës së saj të mbushur me PDA me Affleck në St. Tropez.

Ndërsa çifti u drejtua për të festuar në L’Opera për të festuar ditëlindjen e 52-të të Lopez të shtunën, tifozët nuk mund të mos e krahasonin momentin e çiftit në një jaht privat me paraqitjen e Affleck në videoklipin e Lopez në 2002 për “Jenny from the block”.

Të hënën, Lopez u drejtua solo për të bërë pazar, duke veshur një fustan të bardhë elegant, fedora, maskë me model dhe gjerdanin e saj të ri “BEN”.

Image

(Kosova Sot Online)