Tuna publikon fotografi të reja të Zenit

  • A.P /
  • 01 gusht 2021 - 16:02
Tuna publikon fotografi të reja të Zenit

Altuna Sejdiu vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale prej se u bë nënë për herë të dytë.

Këngëtarja i befasoi të gjithë në muajin maj kur i lindi djali me emrin Zen, meqenëse paraprakisht nuk kishte njoftuar se ishte në pritje të bukur.

Pasi njoftoi se është bërë nënë, Tuna vazhdoi të sjellë imazhe nga periudha e shtatzënisë deri te lindja e foshnjës dhe pas kohë pas kohe ka publikuar fotografi të tij.

Një tjetër imazh në të cilin shfaqet bashkë me Zenin, ajo e ka shpërndarë në Instagram.

(Kosova Sot Online)