Majlinda Zeka shfaqet atraktive dhe bën lëmsh rrjetin

  • E.K /
  • 05 gusht 2021 - 08:28
Majlinda Zeka shfaqet atraktive dhe bën lëmsh rrjetin

Majlinda Zeka është një emër shumë i komentuar në mediet rozë.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit imazhe nga më të ndryshmet.

Së fundi, ajo ka postuar disa fotografi në bikini ku ka bërë me dije se ka filluar pushimet bashkë me të birin.

Këto fotografi u komentuan mjaft shumë, pasi ka provokuar rëndë me linjat trupore.

(Kosova Sot Online)