Oriola Marashi pozon në bikini nga plazhi

  • A.P /
  • 04 gusht 2021 - 22:58
Oriola Marashi pozon në bikini nga plazhi

Oriola Marashi vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes sa herë që zgjedh të publikojë fotografi në rrjetet sociale.

Modelja shqiptare që po ndërton famë ndërkombëtare është e njohur për figurën mbresëlënëse trupore.

Dhe tash kur jemi në periudhën e pushimeve dhe sezonin e verës, në profilin e saj në Instagram, ku përcillet nga më shumë se 571 mijë ndjekës, ajo nuk heziton të publikojë imazhe me bikini.

Një fotografi me bikini e postuar të mërkurën, në të cilën i thekson linjat trupore nuk e lë askënd indiferent.

Ndërsa ditë më parë, ajo ka pozuar me xhinse të shkurtra të hapura, derisa me sutienet interesante ka ekspozuar pjesë të fizikut të saj.

(Kosova Sot Online)