Fejohet vajza e aktorit të ndjer Paul Walker

  • G.G /
  • 10 gusht 2021 - 10:30
Fejohet vajza e aktorit të ndjer Paul Walker

Vajza e aktorit të ndjerë, ka njoftuar se është fejuar me Louis Thornton-Allan.

Në një klip të shpërndarë në Instagram të hënën, vendasja e Kalifornisë, 22 vjeçe, u ndriçua teksa tregoi unazën e saj të diamantit teksa pushonte mes një sesioni noti gjatë ditës.

Modelja, e cila veshi një kostum banje të bardhë dhe nuk mund të ndalonte së buzëqeshuri teksa shkëlqeu në kamerë, duke e mbishkruar postimin me katër forma zemre.

Në llogarinë e tij, Louis ndau fotografi të shumta të një ekskursioni në shkretëtirë që çifti bëri gjatë fundjavës dhe gjithashtu ripostoi klipin që ndizte unazën e Meadow.

Çifti konfirmoi se ishin takuar muajin e kaluar, pasi u zyrtarizuan në Instagram me një sy gjumë komod, me Louisin që e quajti Meadow ‘mikun e tij më të mirë’, raporton lajmi.net.

Në foton e dashur, Louis dhe Meadow mund të shiheshin duke parë në sytë e njëri-tjetrit ndërsa ishin ulur jashtë.

Louis, po studion aktrim në shkollën prestigjioze Stella Adler në New York City dhe kohët e fundit luajti në një videoklip për këngën Vintage të Blu DeTiger.

Disa nga miqtë e modeles përmbytën pjesën e komenteve të postimit të saj në Instagram me urime dhe urime, me Hana Cross të shkruar: ‘Urime Engjëll’.

(Kosova Sot Online)