Zbulohet arsyeja e ‘zhdukjes’ nga rrjetet sociale së Shqipe Hysenaj

  • E.K /
  • 21 August 2021 - 14:12
Zbulohet arsyeja e ‘zhdukjes’ nga rrjetet sociale së Shqipe Hysenaj

Shqipe Hysenaj, ish-konkurrentja e ‘Përputhen’ prej një jave nuk ka qenë aktive në rrjetet sociale dhe kjo i ka shqetësuar të gjithë ndjekësit e saj.

Ajo zbuloi ditën e jeshme se kishte pasur një problem shëndetësor, dhe kjo ishte dhe arsyeja e zhdukjes nga Instagrami.

Ajo publikoi në Instastory disa imazhe, me anë të të cilave tregoi se ka hequr një dhëmballë syri, e cila i rrezikonte shëndetin, pasi mund t’i linte pasoja të mëdha.

“Ju falënderoj të gjithëve që më keni pyetur se përse nuk kam qenë aktive në rrjete sociale… Pas një jave vuajtjeje, kun ë këtë grafi mund të shihet një dhëmballë syri e thjeshtë dhe e shtrembëruar, por që kjo gjë e vogël, rrezikonte shëndetin tim duke lënë pasoja të mëdha…”, sqaroi Shqipja.

Ajo ka postuar një foto në Instastory ku shfaqet me dhëmballën e shkulur dhe njërën faqe të enjtur.

Fansat janë shprehur të shqetësuar për gjendjen e saj shëndetësore dhe i kanë uruar shërim sa më të shpejtë.

(Kosova Sot Online)