Rina Balaj publikon foto të paedituara, rrjeti e komplimenton për pamjen

  • E.K /
  • 24 August 2021 - 12:55
Rina Balaj publikon foto të paedituara, rrjeti e komplimenton për pamjen

Reperja Rina Balaj është shumë aktive në rrjete sociale, ku së fundmi ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Ajo ka publikuar disa foto të pa edituara në Instagram duke treguar që ka strija dhe celulit, por sërish duket bukur.

Rina ka marrë komente të shumta nga ndjekësit, të cilët e kanë vlerësuar guximin e saj për t’u shfaqur ashtu siç është dhe pa editim apo filtra.

“Foto të paedituara. Celulit dhe strija për darkë”, ka shkruar reperja krahas fotove, ku sidoqoftë duket në super formë.

(Kosova Sot Online)