Foto po bën xhiron e rrjetit, Ami dhe Ermali prindër për herë të tretë?

  • E.K /
  • 25 gusht 2021 - 09:59
Foto po bën xhiron e rrjetit, Ami dhe Ermali prindër për herë të tretë?

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi, janë prindër të dy fëmijëve,djalit Joel dhe vajzës Sia, or dyshimet se ata do të bëhen prindër për herë të tretë kanë lindur nga kjo foto.

Faqja “Vipat_e_bllokut_official”, a publikuar nje foto ku barku i Amardës duket i rrumbullakosur.

Disa nga njdekësit mendojnë se mund të ketë qenë edhe pozicioni keq i fotos dhe te publiku duket sikur Ami është shtatzënë.

Çifti ende nuk ka reaguar për këto lajme.

(Kosova Sot Online)