Kylie Jenner konfirmon shtatzëninë e dytë, ndan videon emocionuese me ndjekësit

  • E.K /
  • 08 shtator 2021 - 11:51
 Kylie Jenner konfirmon shtatzëninë e dytë, ndan videon emocionuese me ndjekësit

Vajza e Kylie Jenner, Stormi Webster, do të jetë një motër e madhe. Kyle Jenner dhe Travis Scott janë në pritje të fëmijës së dytë.

Ka qenë vetë 24-vjeçarja që e ka konfirmuar lajmin përmes një videoje emocionuese në “Instagram”.

Ajo ndau momentin kur i ka treguar Travis dhe nënës së saj për shtatzëninë, kur pa për herë të parë ekon dhe kur dëgjoi rrahjet e para të zemrës së bashku me Stormin.

Kylie Jenner dhe Travis Scott, u ndanë në vitin 2019, por ata tashmë janë bashkë dhe shumë shpejt do të bëhen sërish prindër.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner)

(Kosova Sot Online