Ditë zie për Morena Tarakun, humb mikun e saj më të ngushtë

  • G.G /
  • 08 shtator 2021 - 10:54
Ditë zie për Morena Tarakun, humb mikun e saj më të ngushtë

Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, është zgjuar mëngjesin e së mërkurës me një lajm të kobshëm.

Kjo pasi miku i saj i ngushtë, Eronit Sermaxhaj, ka ndërruar jetë.

Morena ka postuar disa fotografi me të duke emocionuar të gjithë me dedikimin dhe duke treguar se gëzonin një shoqëri mjaft të mirë.

“Do të më mungojë çdo sekond i kaluar me ty”, shkroi Morena.

(Kosova Sot Online)