Ariana edhe në publik pozon e shtrirë në trupin e Ermalit

  • E.K /
  • 14 shtator 2021 - 20:05
Ariana edhe në publik pozon e shtrirë në trupin e Ermalit

Ariana dhe Ermali shumë herë e tregojnë raportin superior që kanë mes veti.

Dyshja në shumë raste janë emra të dalluar, duke shprehur me imazhe të ndryshme jetën e lumtur që realizojnë.

Pasi që gjithmonë janë afër njëri tjetrit, shumë herë edhe postojnë momente të shumta dashurie.

Këtë herë, shihet se Ariana në çdo formë mundohet që të jetë më afër Ermalit.

Theksojmë, dyshja janë prindër të katër fëmijëve.

(Kosova Sot Online)