Fustani i kuq Shkurten e bën të duket për bukuri

  • E.K /
  • 14 shtator 2021 - 19:05
Fustani i kuq Shkurten e bën të duket për bukuri

Shkurte Fejza mbetët një këngëtare e njohur tek publiku.

Si me zërin ashtu edhe dukjen ajo dallohet me pozat që publikon, duke tërhequr gjithmonë vëmendje tek ndjekësit.

Në këtë imazh të fundit, derisa paraqitet me fustan të kuq dhe tejet të bukur këngëtarja barazohet me nuse.

Edhe pse në moshë, ajo mbetët unike dhe shembull për të gjitha femrat.

Ju pëlqen?

(Kosova Sot Online)