Loredana dhe Don Xhoni paralajmërojnë ‘bombën’ e radhës, çfarë po ndodh mes dyshes

  • E.K /
  • 19 September 2021 - 16:40
Loredana dhe Don Xhoni paralajmërojnë ‘bombën’ e radhës, çfarë po ndodh mes dyshes

Dy artistët më në zë të momentit, Don Xhoni dhe Loredana Zefi kanë paralajmëruar një bomb.

Mesa duket dyshja kanë bashkëpunuar për një projekt muzikor, të cilin do ta publikojnë së shpejti.

Ishte reperi që ndau në Instastory një postim të Loredanës, e cila shihet duke dëgjuar një nga këngët e tij dhe ka treguar se diçka po vjen.

“Diçka e çmendur po vjen”, ka shkruar Don Xhoni në mbishkrimin e postimit.

(Kosova Sot Online)