Ja me kënd u takua Angelina Jolie

  • A.P /
  • 27 shtator 2021 - 14:04
Ja me kënd u takua Angelina Jolie

Angelina Jolie vazhdoi të nxisë thashethemet e romancës me The Weeknd duke dalë për darkë me të në Giorgio Baldi.

Nëna e gjashtë fëmijëve, 46, dhe këngëtarja kanadeze, 31, kaluan dy orë e gjysmë brenda një pjese private të restorantit luksoz italian të drejtuar nga familja, shkruan Daily Mail.

Angelina mbërriti në restorantin e veçantë veçmas nga The Weeknd (lindur Abel Tesfaye) në orën 8:05 pasdite, por u largua me të pas ngrënies.

Ajo pastaj hipi në pjesën e pasme të SUV-it të zi të The Weeknd dhe ata u nisën për në pallatin e tij Bel-Air prej 70 milion dollarësh.

Angelina mbante një pallto të zezë me ngjyrë të zezë me dy krahë, pompa që përputheshin dhe një çantë Yves Saint Laurent.

Image

(Kosova Sot Online)