Vera Oruçaj sot feston ditëlindjen, ja si e uron Sunaj

  • A.P /
  • 27 shtator 2021 - 19:14
Vera Oruçaj sot feston ditëlindjen, ja si e uron Sunaj

Këngëtarja e njohur Vera Oruçaj, sot më shumë se asnjëherë ka arsye për të qenë e lumtur, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

Vera sot feston ditëlindjen, dhe pavarësisht viteve ajo vazhdon të duket për mrekulli.


Me këtë rast nuk ka munguar as urimi i bashkëshortit të saj, këngëtarit të njohur Sunaj Saraçi.

"Happy Birthday ❤️shëndet dhe jetë të gjate love You", e ka uruar Sunaj, Veren përmes llogarisë së tij sociale.

Image

 

(Kosova Sot Online)