Kim Kardashian dhe ndikimi francez në të brendshmet që prodhon

  • A.P /
  • 27 shtator 2021 - 21:28
Kim Kardashian dhe ndikimi francez në të brendshmet që prodhon

Ndikim Francez!

Kështu mund të quhet prodhimet e fundit të Kim Kardashian te të brendshmeve Skim, e të cilat do të lansohen edhe në Paris.

“Jam shumë e lumtur shoqe e shokë që do t’i ndjeni ato”, ka shkruar Kim në rrjetet sociale.

Skims tashmë do të lansohen edhe në kryeqytetin e modës, Paris.

Ylli i “Keeping Up ëith Kardashian” e ka zgjedhur story në Instagram për të treguar se butiku, “Galeries Lafayette” do të shet këtë produkt në kryeqytetin francez duke filluar nga e marta.

“Tung miq, shumë e lumtur që SKIMS do të vije edhe në Paris”, shkroi Kim në rrjetet sociale.

Image

(Kosova Sot Online)