Blero nuk do të mund t’i rezistojë kësaj pamje të Afronës

  • E.K /
  • 05 October 2021 - 12:26
Blero nuk do të mund t’i rezistojë kësaj pamje të Afronës

Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil.

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Ajo se fundmi është duke qëndruar për vizitë në Spanjë. Nga atje ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur goxha provokuese.

Kësaj pamje nuk do të mund t’i rezistojë burri i saj Blero.

(Kosova Sot Online)