Noizy dhe Mozzik ‘kapen’ me komente

  • G.G /
  • 12 October 2021 - 15:01
Noizy dhe Mozzik ‘kapen’ me komente

Noizy dhe Mozzik janë “përplasur” me postime në “story” ditën e sotme.

Gjithçka ka nisur pas paralajmërimeve të të dy artistëve për këngë të reja.

Kjo ka shkaktuar polemikën me Noizyn i cili është shfaqur i revoltuar dhe i bindur që po kopjohet.

“Nuk guxon robi me thonë që kam me trondit vendin se fill fillojë tu t’kopju edhe statusat. Jo tërmet jo ç’tërmet” – ka deklaruar Noizy duke e çuar mesazhin e drejtpërdrejtë tek Mozzik.

Nuk ka munguar as replika e këtij të fundit i cili këtë replikë të reperit e ka quajtur “blla blla”, konkretisht llomotitje.

Por, nuk përjashtohet mundësia që kjo të jetë forma atipike e paralajmërimit të një bashkëpunimi të dyshes me njëri-tjetrin.

“Planin” e ka dekonspiruar Rvchet, producenti i OTR që mes tjerash në story komunikimin e ka interpretuar si bashkëpunim, postim i cili më pas është fshirë shpejt nga story.

(Kosova Sot Online)