Genta Ismaili publikon foto nga festa e organizuar për beben

  • A.P /
  • 13 tetor 2021 - 19:29
Genta Ismaili publikon foto nga festa e organizuar për beben

Sonte ka festë për Genta Ismajlin dhe të dashurin e saj turk, Usta.

Ata kanë organizuar Baby Shower ose ndryshe ‘festa e bebes’.

Ka qenë këngëtarja ajo e cila ndau pak pamje me ndjekësit nga ambienti i cili duket të jetë dekoruar deri në detaje.

Genta dhe Usta janë në pritje të fëmijës së parë, duke konfirmuar shtatzëninë pak ditë më parë, pas disa muajsh spekulime.

Image

(Kosova Sot Online)