Dua Lipa pozon para pasqyrës

  • A.P /
  • 13 tetor 2021 - 16:20
 Dua Lipa pozon para pasqyrës

Ylli i muzikës Dua Lipa, vazhdon të jetë ndër këngëtaret më të komentuara dhe më të pëlqyera nga publiku, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Këngët dhe albumet e saja vijojnë të thyejnë rekorde të dëgjueshmërisë në platformat e ndryshme.

Së fundmi, këngëtarja ka pozuar para pasqyrës tejet në formë, gjersa ka shkruar: "Hani lutuni, dashuroni hangoverin".

Image

(Kosova Sot Online)