E imagjinoni Jennifer Lopez me flokë rozë, këngëtarja na surprizoi

  • A.P /
  • 16 tetor 2021 - 15:22
E imagjinoni Jennifer Lopez me flokë rozë, këngëtarja na surprizoi

Disa ditë më parë Jennifer Lopez na dha frymëzimin e përsosur, të vjeshtës me grimin e saj në nuanca kafe. Këtë herë, ylli u shfaq me një pamje krejtësisht të ndryshme të flokëve se zakonisht.

Jo, Jennifer nuk i ka prerë flokët shumë afër dhe nuk ka eksperimentuar me gjatësinë e tyre, por ka bërë një ndryshim të madh në ngjyrën e tyre. 

Duke u larguar nga nuanca ngjyrë gështenjë dhe ngjyrat e arta të ngrohta që ne i kemi dashur aq shumë, por që jemi mësuar me flokët e saj për kaq shumë vite, JLo i tha “po” një pamje të flokëve rozë, duke bërë debutimin e saj me një çamçakëz rozë. ngjyra në flokët e saj. A jeni gati ta shihni atë me flokë rozë?

Image

(Kosova Sot Online)