Meti sot feston ditëlindjen

  • A.P /
  • 16 tetor 2021 - 15:14
Meti sot feston ditëlindjen

Për këngëtarin e njohur Meti Bërbatovci, sot është ditë feste, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Pikërisht këtë të shtunë Meti feston ditëlindjen.

Me këtë rast nuk kanë munguar urimet e familjarëve dhe miqve të tij.

Kënga e fundit e publikuar nga Meti, është "Dylberat", e cila po pëlqehet nga publiku.

(Kosova Sot Online)