'Mëkati jem' vjen nga Geasy, Majk dhe Xhensila

  • A.P /
  • 19 tetor 2021 - 18:22
'Mëkati jem' vjen nga Geasy, Majk dhe Xhensila

Treshja e njohur kanë bashkuar forcat për projektin e ri muzikor.

Geasy, Xhensila dhe reperi tjetër i njohur për publikun shqiptar, Majk po sjellin bashkëpunimin muzikor së shpejti.

Kënga do të titullohet “Mëkati jem” dhe do të jetë e vizualizuar me videoklip.

Të mërkurën më datë 20, në ora 18:00 projekti i ri muzikor do të lansohet në Youtube me videoklip, pjesë nga i cili u publikuan në rrjete sociale të treshes së njohur.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy)

(Kosova Sot Online)