Publikohet 'Mëkati jem' nga Geasy, Majk dhe Xhensila

  • A.P /
  • 20 tetor 2021 - 18:24
Publikohet 'Mëkati jem' nga Geasy, Majk dhe Xhensila

Treshja e njohur e estradës shqiptare kanë bashkuar forcat për projektin e ri muzikor, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Reperi Geasy, Xhensila dhe reperi tjetër Majk kanë publikuar bashkëpunimin muzikor.

Kënga titullohet “Mëkati jem” dhe është e vizualizuar me videoklip.

Premierë: “Mëkati jem”


(Kosova Sot Online)