“Unë nuk jam mirë nga pardje…”, Fifi i kërkon falje Semit

  • E.K /
  • 25 tetor 2021 - 14:31
“Unë nuk jam mirë nga pardje…”, Fifi i kërkon falje Semit

Mbrëmjen e së dielës, Fifi dhe Semi kanë pasur debate të ashpra

Fifi ka mbajtur pranë vetes për më shumë se dy ditësh një shkop druri, gjë që i ka penguar Semit.

Për shkak të kësaj, Fifi dhe Semi debatuan ashpër mbrëmjen e së dielës, ku si pasojë, Semi përfundoi duke qarë me dënesje.

Pak orë më pas, Fifi ndjeu t’i kërkonte falje Semit, gjë që u pasua pa asnjë reagim nga Semi.

‘’Unë nuk jam mirë që nga pardje, mora vesh që edhe ti kishte pasur probleme. Meqë u prek shëndeti në këtë mes, unë e ndjej detyrimin të të kërkoj falje. Jam shumë e shqetësuar për ty’’,- tha Fifi.

(Kosova Sot Online)