“Nesër marr valixhet e iki”, Graniti bën deklaratën e papritur

  • E.K /
  • 28 tetor 2021 - 13:08
“Nesër marr valixhet e iki”, Graniti bën deklaratën e papritur

Banorët e shtëpisë së “Big Brother Albania VIP” edhe këtë javë kanë ‘thyer’ rregullat duke i hequr mikrofonat e folur me zë të ulët, ata janë “liruar” nga dhoma e dënimit e cila ka qenë e improvizuar nga koha e komunizmit.

Pas daljes, Fifi ka biseduar me Granitin, teksa ky i fundit i ka treguar edhe njëherë këngëtares për raportet mes tyre ndërsa ka potencuar se nëse ka ndonjë dyshim ai do t’i marr valixhet ditën e nesërme dhe do të largohet.

Fifi e ka pyetur atë lidhur se mos mund të ketë diçka mes tij dhe banores tjetër, Semi Jaupaj, e që Graniti përsëri tregoj se mes tyre ka vetëm miqësi.

(Kosova Sot Online)