Pro Band publikojnë këngën e re 'Op op qika'

  • A.P /
  • 31 October 2021 - 18:38
Pro Band publikojnë këngën e re 'Op op qika'

Grupi i njohur i muzikës popullore Pro Band për dashamirët e këngës së tyre, kanë publikuar projektin më të ri muzikor, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Op op qika", mban titullin kënga më e re e grupit, një përpunim i këngës nga Faraoni G, e publikuar vite më parë e cila vjen në version të ri, përplot ritëm, për disponimin tuaj dhe si përherë nën kujdesin e frontmenit të grupit Moni Rama.

Premierë: "Op op qika", nga Pro Band

Dëgjim të këndshëm...

(Kosova Sot Online)