Arjola flet për takimin e parë me ish-bashkëshortin: Ma imponuan, doja të ikja

  • A.P /
  • 13 November 2021 - 15:46
Arjola flet për takimin e parë me ish-bashkëshortin: Ma imponuan, doja të ikja

Aktorja Arjola Demiri ka folur së fundmi në “Big Brother”, për takimin e parë me ish-bashkëshortin e saj.

Ajo u tha banorëve se atë takimin ia kishin imponuar familjarët dhe se ajo donte të ikte nga takimi.

“Kur e kam parë ish-burrin tim për herë të parë, kam dasht me ikë me vrap, të betohem kam dashur me ikë nga dreka me vrap sepse ma imponuan takimin. Jo me zor se unë me zor  s’kisha shku fare, por ma imponuan. Tani ca ndodhi. Edhe takimin e dytë  ma kanë imponuar por nuk erdhi ai që ishte në tavolinë, erdhi një tjetër”, tha Arjola.

(Kosova Sot Online)