‘Sa i pafat Roberti’, komenti epik në një foto të Nora Istrefit

  • E.K /
  • 19 nëntor 2021 - 12:43
‘Sa i pafat Roberti’, komenti epik në një foto të Nora Istrefit

Nora Istrefi është femra e andrrave të çdo mashkulli.

Këngëtarja kosovare është mjaftë aktive në rrjetet sociale, ajo së fundmi ka publikuar një set me foto në të cilat shfaqet tejet provokative dhe e bukur, shkruan syri.net Kosova.

Një komentues ka komentuar tek fotoja e Norës duke thënë ‘Sa i pafat Roberti i shkretë’.

"Sa pa i pafat roberti shkrete..😢", ka shkruar komentuesja.

Kujtojmë që Nora dhe Roberti janë ndarë vite më parë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi)

(Kosova Sot Online)