Pse Beatrix po rri veç duke qarë

  • A.P /
  • 25 nëntor 2021 - 15:04
Pse Beatrix po rri veç duke qarë

Beatrix me sa duket se nuk është duke kaluar momente të mira brenda shtëpisë së ‘Big Brother Albania VIP’.

Ka më shumë se një javë që prej kur gjendja emocionale e Beatrixit nuk duket edhe aq e mirë.

Edhe sot ajo është zgjuar e përlotur. Si duket këngëtarja është përmalluar për familjarët e saj.

Beatrix ishte e nominuar për të martën së bashku me Einxhel dhe Beniadën. Ndërkohë publiku do të vendoste kë dëshironte të shpëtonte nga nominimet.

Ishte pikërisht Beatrix dhe Beniada që shpëtuan fal publikut, ndërkoh në anë tjetër publiku votoi për nominime Fifin dhe Semin të cilat së bashku me Einxhel shkojnë në nominime këtë të premte.

Njëra nga të trija do ta lërë shtëpinë.

(Kosova Sot Online)