Me këto fjalë e uron e ëma Rita Oren për ditëlindje

  • A.P /
  • 25 nëntor 2021 - 23:05
Me këto fjalë e uron e ëma Rita Oren për ditëlindje

Për yllin e muzikës Rita Ora sonte ka filluar festa, pasi ajo feston ditëlindjen, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Me këtë rast nuk ka munguar as urimi i nënës së saj Veres, e cila përmes një video të postuar në llogarinë e saj sociale në Instagram, e ka uruar të bijën me fjalët më të ëmbëla...


Gëzuar BD foshnja ime, ja ku jemi duke kërcyer dhe duke u argëtuar aq shumë ndërsa ti po futeshe në botën tënde magjike të ardhshme!
Të dua mbretëresha ime e përhershme e kërcimit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vera Ora (@veraora)


(Kosova Sot Online)