Romeo reagon për herë të parë për situatën mes Donaldit dhe Beatrix

  • A.P /
  • 05 dhjetor 2021 - 10:43
Romeo reagon për herë të parë për situatën mes Donaldit dhe Beatrix

Romeo Veshaj ka reaguar për herë të parë për situatën që po i ndodhë vëllait të tij, Donaldit në shtëpinë e Big Brother.

Në mes të një trinomi dashurie dhe pëlqimit që ka shprehur haptazi për Beatrix, Romeo ka një mesazh për vëllanë e tij.

“Mos ki frikë të thuash të dua”, shkruan Romeo bashkangjitur videos ku publikon momentin në të cilin Donaldi tregon se e pëlqen më të vërtetë Beatriksin. 

Image

(Kosova Sot Online)