Ganimete Jashanica sot feston ditëlindjen

  • A.P /
  • 05 dhjetor 2021 - 12:00
Ganimete Jashanica sot feston ditëlindjen

Këngëtarja e njohur Ganimete Jashanica sot më shumë se asnjëherë ka arsye për të qenë e lumtur, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".


Këngëtarja sot feston ditëlindjen dhe mbushi plot 55 pranvera.

Me këtë rast nuk kanë munguar urimet e familjarëve, miqve e fansave të saj.

Urime edhe nga ne shumë vite të tjera me shendet...

Image

(Kosova Sot Online)