'Theje' kënga më e re nga Alban Ramosaj

  • A.P /
  • 05 dhjetor 2021 - 12:53
'Theje' kënga më e re nga Alban Ramosaj

Pas suksesit me këngën "Thikat e mia", ku u shpall fitues i "Këngës Magjike", dhe këngës "Shpirto", shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Këngëtari i njohur Alban Ramosaj, ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor.

"Theje" mban titullin kënga, e cila vjen me interpretim të shkëlqyer nga Albani.

Premierë:

(Kosova Sot Online)