Kylie Jenner dhe Travis Scott janë ‘100% së bashku’

  • A.P /
  • 07 December 2021 - 15:38
Kylie Jenner dhe Travis Scott janë ‘100% së bashku’

Natyra e marrëdhënies së Kylie Jenner dhe Travis Scott u vu në dyshim në një përhapje të zbuluar të revistës W, e cila u anulua pas tragjedisë së Astroworld.

Megjithatë, pavarësisht pretendimeve të autorit në artikull – i cili lexon në fragment: “ata nuk janë çift dhe nuk kanë qenë në dy vjet”, dyshja thuhet se janë ‘100% së bashku’ në mënyrë romantike, sipas TMZ.

Çifti tashmë i konfirmuar në dukje dhe vajza e tyre Stormi, tre vjeç, u fotografuan të gjithë për revistën W – e cila thuhej se ishte krijuar në fillim të nëntorit – ditë para koncertit katastrofik të Scott-it të vriste 10 dhe e la botimin të përpiqej të zgjidhte çështjen.

Përhapja e W Magazine përfundoi duke parë dritën e ditës në sasi të vogla, pavarësisht përpjekjeve ‘dëshpëruese’ të botimit për të ndaluar kamionët e dërgesave të shpërndanin kopjet e printuara pas koncertit vdekjeprurës në Houston, Teksas më 5 nëntor.

Sesioni fotografik i stilit të viteve gjashtëdhjetë, i cili u zbulua në Instagram, përmban disa imazhe intime të manjatës shtatzënë të grimit, 24 vjeçe, e veshur me një neglizhe mëndafshi dhe dantelle ndërsa ishte në shtrat me reperin 30-vjeçar.

Pavarësisht vendosjes së një shfaqjeje shumë komode në sesion fotografik, autorja (Lynn Hirschberg) e cila kronikanoi çiftin për një artikull shoqërues, pohon se ata nuk janë një ‘çift tradicional’.

“Travis dhe Kylie dukeshin shumë rehat nën çarçafë, por edhe pse së shpejti do të kenë dy fëmijë së bashku – vajza e tyre, Stormi, është 3 vjeçe – ata nuk janë çift dhe nuk kanë qenë prej dy vitesh”, autori. shkruan. “Ata janë familja moderne!”

Për më tepër, teksti në ballinën e revistës shkruan: “Ndërsa ata presin fëmijën e tyre të dytë së bashku, ish-çifti Kylie Jenner dhe Travis Scott po krijojnë përkufizimin e tyre të familjes”.

(Kosova Sot Online)