Lirohet nga spitali Adriana Matoshi

  • A.P /
  • 07 December 2021 - 17:47
Lirohet nga spitali Adriana Matoshi

Aktorja shqiptare, njëherësh deputete në Kuvend, Adriana Matoshi, është liruar sot nga spitali.

Lajmin e ka konfirmuar mikja e saj e afërt, Gentiana Bunjoshi.

“Po është liruar sot”, tha ajo, duke shtuar se për detaje të tjera do të flasë vetë Matoshi.

Ndërkohë, gjendja e saj shëndetësore është e mirë, dhe ngadalë po e merr veten.

Adriana u operua javën e kaluar në një spital në Tiranë, për ta hequr tumorin i cili iu kthye pas nëntë vjetësh.

(Kosova Sot Online)