Adriana Matoshi lajmërohet në rrjete sociale pak orë pasi doli nga spitali

  • E.K /
  • 08 dhjetor 2021 - 08:59
Adriana Matoshi lajmërohet në rrjete sociale pak orë pasi doli nga spitali

Aktorja dhe deputetja e VV-së, Adriana Matoshi është liruar dje nga spitali, pasi pati një operim shkaku i tumorit në tru.

Adriana Matoshi duket se e ka marrë vetën pas largimit nga spitali.

Aktorja tashmë është më mirë dhe mbrëmë duket se është aktivizuar pak në rrjetet sociale.

E këtë e ka bërë për miken e saj, që ajo e konsideron si mike të ngushtë, Arjola Demirin e Big Brother VIP.

“Drita jeme dashnia jem e pakufi! T’du me shpirt ylli më i bukur”, ka shkruar ajo poshtë Arjolës.

(Kosova Sot Online)