Donaldi takon binjakun e tij mes lotësh

  • A.P /
  • 07 dhjetor 2021 - 22:55
Donaldi takon binjakun e tij mes lotësh

Në shtëpinë e “Big Brother VIP” ka hyrë sonte binjaku i Donald Veshaj, Romeo.

Ata janë përqafuar me njëri-tjetrin mes lotësh.

Kujtojmë se sonte Donaldi dhe Romeo do t’i ndërrojnë rolet, e që nuk dihet se për sa kohë.

Image

 

(Kosova Sot Online)