Afërdita Dreshaj nënë e një djali por trupin si peshk

  • E.K /
  • 25 janar 2022 - 13:42
Afërdita Dreshaj nënë e një djali por trupin si peshk

Eshtë modele dhe ka linja perfekte trupore.

Këto forma po i ruan mjaft mirë edhe pas lindjes së djalit.

Afërdita Dreshaj pëlqehet shumë edhe për stilin e veshjes.

Edhe në foton e fundit ajo ka marrë vëmendje me veshjen e thjeshtë por me plot stil.

(Kosova Sot Online)