Aktori turk, kopje e Donaldit!

  • G.G /
  • 25 janar 2022 - 14:19
Aktori turk, kopje e Donaldit!

Thuhet rëndom se çdo njeri ka së paku 7 sozi nëpër botë dhe gjetja e tyre duket e pamumur.

Mirëpo kur vjen puna tek personazhet publike kjo çështje lehtësohet disi.

Kjo është mjaft argëtuese dhe së fundmi kanë qenë fansat e Donaldit që po mendojnë se kanë gjetur një nga sozitë e aktorit shqiptar.

Bëhet fjalë për aktorin turk Uraz Kaygilaroglu, i cili për publikun shqiptar u bë i njohur me rolin e Gediz në serialin ‘’Sefirin Kizi’’.

Po ju si mendoni ngjajnë apo jo?

(Kosova Sot Online)