Kush ka folur me Beatrix pas daljes së saj?

  • A.P /
  • 25 janar 2022 - 16:12
Kush ka folur me Beatrix pas daljes së saj?

Blogerja Sara Berisha njihet tashmë si ish-banore e “Big Brother VIP” e cila përjetoi një histori dashurie me DJ PM.

Ajo ka pasur marrëdhënie të mirë me Beatrix, e cila nuk është mirë emocionalisht dhe nuk ka reaguar aspak as në rrjetet e saj sociale që pas daljes nga shtëpia.

Në një pyetësor Sarën e pyetën nëse ka pasur komunikim me Trixën dhe aio tha se vetëm me mamanë e saj.

“Me Trixën personalisht jo, por kam shkëmbyer dy mesazhe me mamanë e saj për ta pyetur për gjendjen e Trixës”,– ka shkruar Sara.

(Kosova Sot Online)