Elita ndan momentin kur shtrihet në gjoksin e Gjikos

  • E.K /
  • 19 February 2022 - 14:55
Elita ndan momentin kur shtrihet në gjoksin e Gjikos

Elita dhe Gjiko e shprehin dashurinë në mënyra të ndryshme.

Dyshja nuk ndalen me poza të shumta, duke kaluar gjithmonë në lajm, shkruan “Kosovarja”.

Në këtë imazh të fundit, të cilin e ka publikuar Elita dyshja shihen me një moment të mrekullueshëm së bashku.

Duke qenë pakomplekse, shikojeni se si ajo shtrirë publikisht në gjoksin e bashkëshortit.

Theksojmë, dyshja janë prindër të dy fëmijëve.

(Kosova Sot Online)