Donaldi dhe Beatrix e dhanë shenjën e parë që janë bashkë

  • G.G /
  • 12 March 2022 - 16:25
Donaldi dhe Beatrix e dhanë shenjën e parë që janë bashkë

Donaldi dhe Beatrix duket se po japin sinjalizimet e tyre për lidhjen e dashurisë që u duk sikur stopoi pas Big Brother Vip.

Ka qenë Veshaj ai i cili ka publikuar një palë syze dielli me skelet të bardhë pak minuta më parë, shoqëruar me mbishkrimin: “Këto janë syze për goca mëduket”.

Deri këtu pati vend për aludime, por na mbetej të prisnim se cilën prej vajzave të përfolura për këtë histori, do e shihnim me këto syze.

Pas këtij postimi ka ardhur dhe një video nga Beatrix, e cila provon modele të ndryshme syzesh, të ngjashme me ato që ka vendosur Donald.

“Nuk më mungojnë asnjëherë një palë të tilla”, ka shkruar ajo.

Mos vallë këto dy postime ishin një shenjë që dyshja janë sqaruar dhe janë bashkë?

Ne nuk po themi gjë, po lëmë postimet të flasin.

(Kosova Sot Online)