Adriana Matoshi tregon se si i dolën në ndihmë një fëmije që po lufton me jetën

  • E.K /
  • 07 April 2022 - 08:38
Adriana Matoshi tregon se si i dolën në ndihmë një fëmije që po lufton me jetën

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje Adriana Matoshi, ka bërë një rrëfim emocionues për rastin e një fëmije që po lufton me jetën.

Matoshi ka treguar se si ajo dhe njerëzit vullnetmirë janë mobilizuar për t’i dal në ndihmë vogëlushit.

Ajo u shpreh e mahnitur nga vullneti dhe gatishmëria e njerëzve për t’u bashkuar rreth ndihmesës.

Aktorja e njohur tha se ka disa netë që nuk po mundet ta bëj gjumin e qetë.

Derisa shton se këtë rast do ta mbajë mend shumë gjatë.

Adriana Matoshi tha se me këtë rast ka arritur t’ia kthejë shpresën familjes së vogëlushit.

(Kosova Sot Online)