A ka operacione plastike Xhensila Myrtezaj?

  • A.P /
  • 13 maj 2022 - 19:16
A ka operacione plastike Xhensila Myrtezaj?

Është një ndër këngëtaret më të pëlqyera të momentit.

Bëhet fjalë për Xhensila Myrtezaj.

Xhensilën përpos talentit e karakterizon edhe bukuria dhe sharmi që ka e cilsuar nga të gjithë madje edhe nga vet ajo si krejtësisht natyrale.

Por në fotot më poshtë të bëra vite më parë këngëtarja po duket krejtësisht ndryshe

Image

(Kosova Sot Online)