Gili & Sabri Fejzullahu publikojnë duetin 'Bon be'

  • A.P /
  • 13 maj 2022 - 21:29
Gili & Sabri Fejzullahu publikojnë duetin 'Bon be'

Dy artistët e njohur të estardës Gili Berani dhe Sabri Fejzullahu i kanë suprizuar fansat me këngën më të re në duet të sapo publikuar, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Bon be" mban titullin kënga, e cila vjen me interpretim  të shkëlqyer nga Gili dhe Sabriu.

Kënga vjen ritmike me elemente ballkanike.

Premierë: Gili & Sabri Fejzullahu me "Bon be" 

Dëgjim të këndshëm

(Kosova Sot Online)